Dodání zdarma z 290,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dámské legíny - bezešvé

( počet produktů: 15 )

Bezešvá technologie je inovativní metoda šití bez použití stehů a švů. To nám umožnilo vytvořit bezešvé legíny, které nezpůsobují drobná poranění, k nimž může dojít při intenzivních kondičních cvičeních a také při běhu. Plní také důležitou funkci udržování přiměřené tělesné teploty během tréninku za nepříznivých povětrnostních podmínek. Díky tomu naši zákazníci obdrží dokonale padnoucí legíny.

Minimalizované švy a vysoká elasticita zlepší pohodlí i při tom nejnáročnějším tréninku, zatímco vysoký pas zajistí, že bezešvé legíny zůstanou na svém místě a zároveň dokonale vytvarují siluetu. Mikrovlákna s ionty stříbra obsažená v tkanině Meryl Skinlife zaručují nejvyšší úroveň antimikrobiální ochrany, která je v současné době v oblasti sportovního oblečení k dispozici. Ionty stříbra jsou zabudovány do jádra samotného vlákna, takže je nelze prát a poskytují trvalou antimikrobiální ochranu.

Bezešvé tréninkové legíny

Náš online obchod nabízí Boco Wear®nabízíme vynikající kvalitu legín do posilovny. Vystavené modely poskytují nejen dokonalý pocit pohodlí při cvičení, ale také skvěle vypadají. Bezešvé legíny s vysokým pasem, které nabízíme, byly vytvořeny pro aktivní ženy, které si cení pohodlí, perfektního střihu a výrazného vzhledu.

Různé vzory a barvy vybraných modelů bezešvých legín

Bezešvé legíny jsou k dispozici v celé řadě barev, od standardních až po výraznější barvy. Bezešvý design dále zvyšuje pohodlí a minimalizuje nepohodlí při cvičení. Vysoký pas chrání oděv před nežádoucím pohybem a umožňuje nositelce na jedné straně volnost pohybu a na druhé straně možnost skrýt nežádoucí části těla.Pro milovnice cvičení doporučujeme bezešvé legíny - střední kompresi, které jsou dokonalou rovnováhou mezi legínami s nízkou a vysokou kompresí.

Funkčnost bezešvých legín

Mezi nejvíce oceňované vlastnosti patří legíny zahrnuje mimo jiné technologii squat proof, která zabraňuje vytahování látky a chrání ji před nadměrným vytahováním, např. v oblasti hýždí. Technika přizpůsobení legín postavě, která má na ni modelující a zeštíhlující účinek, je velmi oblíbená - zde doporučujeme věnovat pozornost zejména legínám s vysokou kompresí. Vybrané modely mají také vestavěný push-up - prošití na hýždích vytvářejí modelovací efekt.

Bezešvé legíny za skvělé ceny

V našem internetovém obchodě najdete pouze osvědčené návrhy z vysoce kvalitních materiálů a plastů. Bezešvé legíny s vysokým pasem jsou ideální pro všechny druhy cvičení i pro každodenní nošení. Navíc jsou k dispozici za velmi příznivé ceny. Určitě se vyplatí objednat a získat velmi kvalitní sportovní sortiment za velmi málo peněz. Doporučujeme také bezešvé legíny s nízkou kompresí, které si jistě najdou nejednoho příznivce. Díky tomu, že máme legíny s různou kompresí, poskytujeme každé ženě dokonale padnoucí legíny pro její tělo

Cena
-
Sizes
  • Legginsy
pixel